بهترین افزونه امنیتی وردپرس برای

ایمن سازی و محافظت از وردپرس

ساخته شده توسط بهترین برنامه نویسان و کارشناسان امنیت وردپرسی در جهان

با استفاده از افزونه iThemes Security Pro دیگر نیاز نیست که یک متخصص ماهر در زمینه امنیت وردپرس خود باشید و میتوانید با این افزونه اورجینال و عرضه شده در خورشید وردپرس میتوانید سایت خود را کاملا محافظت نمایید.

پخش ویدئو

وردپرس را با یک افزونه امنیتی

قابل اعتماد در وردپرس ایمن کنید​!

حفاظت از سایت وردپرسی شما با iThemes Security Pro

وب سایت شما به یک استراتژی امنیتی وردپرسی نیاز دارد که میتوانید از یک افزونه امنیتی قابل اعتماد مانند iThemes Security Pro استفاده کنید. وردپرس در حال حاضر بیش از 25٪ از کل وب سایت های جهان را در اختیار دارد، بنابراین به یک هدف آسان برای هکرها با مقاصد مخرب تبدیل شده است.

میتوانید با کار کردن این افزونه اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما با iThemes Security Pro امن و محافظت شده است. iThemes Security Pro برای رفع مشکلات امنیتی مشترک در وردپرس که احتمالاً از آنها اطلاعی ندارید ساخته شده است. iThemes Security Pro با افزودن یک لایه حفاظتی اضافی، به شما آرامش می بخشد و افراد بد و هکرها را از بین میبرد.

امنیت وردپرس طراحی شده است تا افراد بد و مخرب را نادیده بگیرد!

پیشگیری از خطرات احتمالی وردپرس | نکات امنیتی وردپرس | ویروس‌های وردپرس | و موارد دیگر...

محافظت از نیروی مهاجم به وردپرس

تعداد ورود به سیستم مجاز به محدود کردن تعداد محافظت در مقابل کاربر، وردپرس را محدود کنید که اگر شخصی در تلاش است رمزعبور شما را حدس بزند، پس از چند بار تلاش قفل شود.

تشخیص تغییر فایل‌ ها

اگر شخصی موفق به ورود به سایت شما شود ، احتمالاً فایلی را اضافه ، حذف یا تغییر خواهد داد. دریافت هشدارهای ایمیل که نشانگر تغییر فایلهای اخیر است، بنابراین می دانید که هک شده اید.

تشخیص ارور 404

اگر رباتی نخرب سایت شما را به دلیل آسیب پذیری اسکن کند، خطای 404 زیادی ایجاد می کند. iThemes Security پس از حد تعیین شده، آن IP را قفل می کند (20 خطا در 5 دقیقه به طور پیش فرض).

اجرای رمز عبور قوی

تنظیم کنید که کدام سطح کاربران در سایت شما (مدیر ، ویراستاران ، کاربران و غیره) نیاز به داشتن رمزهای عبور قوی دارند. اجرای قوی رمز عبور یکی از بهترین راهها برای قفل کردن وردپرس است.

قفل کردن کاربران مخرب

اگر بارها قصد ورود به مدیریت سایت را دارید ولی برای ورود به سیستم شکست خورده اید، اگر بیش از حد بسیاری از خطاهای 404 را ایجاد کنید، یا در لیست سیاه قرار دارید، از کاربران مخرب خود دور شوید.

حالت مدیریت از راه دور

24 ساعته در سایت خود تغییری ایجاد نکرده اید؟ با ساخت داشبورد امنیتی در طی ساعات مشخص غیرقابل دسترسی، بنابراین هیچ کس دیگر نمی تواند وارد عمل شود و سعی در ایجاد تغییرات کند.

پنهان سازی صفحه ورود ادمین

URL پیش فرض صفحه ورود به مدیریت وردپرس خود را تغییر دهید تا مهاجمان نتوانند ورود کنند. این ویژگی همچنین برای کمک به مشتریان در یادآوری پیوند ورود به سیستم بسیار عالی است.

بک آپ های منظم از دیتابیس

پشتیبان گیری از دیتابیس برنامه ریزی شده و اطلاع رسانی از طریق ایمیل. یا می توانید افزونه پشتیبان وردپرس ما را تهیه کنید تا نسخه پشتیبان خود را بیشتر کنید.

اعلان های ایمیل

هنگامی که شخصی پس از تلاشهای زیادی برای ورود به سیستم یا اینکه فایلی در سایت شما تغییر کرده است، ایمیل اعلان فرستاده شود، اعلان های ایمیل را دریافت کنید.

همین حالا فرصت را از دست ندهید و با خرید افزونه iThemes Security Pro اورجینال و فارسی شده، به راحتی وبسایت خود را در مقابل حمله هکرها محافظت کنید!

تمامی حقوق محفوظ و متعلق به وبسایت خورشید وردپرس میباشد.