شما به آنچه می سازید اهمیت می دهید!

با بهترین افزونه امنیت وردپرس از وب سایت های وردپرسی خود محافظت کنید.

وردفنس شامل فایروال قدرتمند و اسکنر بدافزار است که برای محافظت از وبسایت‌های وردپرسی در جهان ساخته شده است. ما با تهدیدهای جدید در زمینه فایروال، نفوذ بدافزارها و آدرسهای آی پی مخرب برای محافظت از وب سایت خودمان مواجه هستیم که باید در مقابل حملات آنها مقاوم باشیم. وردفنس کاملترین گزینه امنیتی موجود است که توسط مجموعه ای از ویژگی های کلیدی و مهم گردآوری شده است!

– محصولی اورجینال با آپدیت رایگان و مادام‌العمر

– مورد تایید بهترین شرکتهای جهان!

چرا یک فایروال امنیتی مانند وردفنس را انتخاب می کنید؟

امنیت وردپرس کاری است که ما انجام می دهیم ، گزینه های ابری عمومی و در دسترس شماست

وردفنس در سرور شما اجرا می شود و محافظت بهتری نسبت به گزینه های ابری ارائه می دهد. می توان از فایروال های ابری عبور کرد و از لحاظ تاریخی از نشت داده ها رنج برد. فایروال وردفنس اطلاعات هویت کاربر را در بیش از 85٪ از قوانین فایروال ما به کار می برد، چیزی که فایروال های ابری به آن دسترسی ندارند. و فایروال ما نیازی به شکستن رمزنگاری انتهایی مانند راه حل های ابری ندارد.!

این همه اطلاعات در مورد داده‌ میباشد:

داده های ما همان چیزی است که باعث می شود دیوار آتش و
اسکنر مؤثر ، به Premium به. ارتقا دهید
محافظت در زمان واقعی.

کل حملات مسدود شده

4,841,447,783

آی پی های مخرب لیست سیاه

141,831

ویژگی های قدرتمند وردفنس پرو

محافظت از رمزهای ضعیف

از سایت خود در برابر حملات هکرها و از اطلاعات و رمز عبور در نقض داده ها محافظت کنید. ممکن است که ورود به سیستم با استفاده از گذرواژه‌های شناخته شده به خطر بیافتد.

ترافیک زنده

نظارت بر بازدیدها و تلاشهای مکرر توسط هکرها و افراد مخری برای هک کردن سایت در سایر بسته های تحلیلی در زمان واقعی که نشان داده نشده است. از جمله مبدأ مذکور، آدرس آی پی و زمان.

مسدود کردن پیشرفته

با سرعت و کارآمدی عالی کل شبکه های مخرب و هرگونه فعالیت انسانی یا ربات را که مخرب هستند، مسدود کنید که نشان دهنده اهداف مشکوک بر اساس تطابق الگوی و دامنه آی پی است.

مسدود کردن کشور

مسدود کردن کشورهایی که به وضوح درگیر فعالیت های مخرب هستند یک روش مؤثر برای محافظت از سایت شما هنگام حمله است. این ویژگی در نسخه پرو این افزونه لحاظ شده است.

تعمیر فایل ها

وردفنس از ویژگی تأیید کد منبع ما برای کمک به شما در بازیابی سایت هک شده استفاده می کند. یعنی چه چیزی در پرونده های اصلی، تم و افزونه تغییر کرده و به ترمیم آنها کمک می کند.

احراز هویت دو عاملی

با استفاده از یکی از امن ترین اشکال تأیید هویت سیستمی که توسط این افزونه ارائه شده است میتوانید از راه دور و در دسترس، حملات بی رحمانه نیروهای مخرب و هکرها را متوقف کنید.

تمامی حقوق برای خورشید وردپرس محفوظ میباشد.

All Rights Reserved By Khorshidwp.iR